طراحی و چاپ سررسید اختصاصی

سالنامه ویستا نیک محصولیست بر آمده از اتاق فکر آژانس تبلیغاتی نیک که با ایده پردازی و نمونه گیری های فراوان طی چندین ماه پیاپی در پاییز سال 1394 به تولید رسید و از همان ابتدا مورد استقبال و توجه شرکت ها و همکاران قرار گرفت. در طراحی جلد این سالنامه به هویت سازمانی و فضا سازی برای درج برند و لوگو به شیوه ای نوین و خلاق اهمیت ویژه ای لحاظ گردیده و حتی در طراحی صفحات داخلی تقویم نیز جزئیاتی مورد توجه قرار گرفته که معمولا در کمتر سر رسیدی قابل رویت است. برای مثال درج تاریخ ممیزی شمسی و میلادی که کاربردهای فراوانی در فعالیت های روزمره دارد. سررسید ویستا نیک از لحاظ جنس جلد نیز دارای تنوع می باشد و دارای رنگ بندی چند گانه از رنگ های کلاسیک و پر طرفدار است. صفحات داخله سر رسید نیز فضای مناسبی جهت تبدیل شدن به یک سر رسید اختصاصی را دارد که این امر با درج لوگو در قسمت های تعبیه شده در بالا و پایین صفحات قابل اجراست. علاوه بر این در فرآیند تولید نیز سعی گردیده تا از مواد اولیه مرغوب و مدل صحافی با استحکام بالاتری استفاده شود تا ماندگاری بیشتری را برای آن فراهم سازد. خوشبختانه استقبال قابل توجه مشتریان و برندهای معروف کشور نظیر شرکت کرمان موتور, بانک اینده, اسنوا ، صنایع غذایی رامک و ... گواه بر کیفیت و عملکرد مطلوب در مرحله تولید است و از آنجا که طرح این سالنامه در سال 1395 در مرکز مالکیت معنوی ثبت گردیده است، حق چاپ و تولید آن نیز متعلق به آژانس تبلیغاتی نیک می باشد.

سررسید 1402

تنوع سررسید ویستا نیک از لحاظ صفحات داخلی به قرار زیر است:

چاپ و الصاق اوراق تبلیغاتی

سررسید اختصاصی

در سفارش سررسید اختصاصی مرسوم است که در ابتدای سررسید با افزودن صفحاتی، معرفی محصولات و خدمات شرکت مورد نظر انجام می شود و اصطلاحاٌ اوراق تبلیغاتی به سررسید الصاق می‌شود. در بحث طراحی این صفحات که معمولا توسط یک فرد گرافیست انجام می پذیرد، رعایت نکاتی، بسیار لازم و واجب است. به همین منظور سایز صفحات قبل و بعد از برش و نیز محدودیت های درج اطلاعات از لحاظ فواصل در فایلی جمع آوری گردیده که وابسته به سایز سررسید (اروپایی، خشتی ، کلاسوری و فنری) بصورت کامل اطلاع رسانی گردیده است. علاوه بر این رزلوشن طرح نیز می بایست300dpi و مد رنگ آن حتما CMYK باشد تادر جریان چاپ دچار ضعف کیفیتی نگردد. در نهایت خروجی طراحی می تواند به یکی از فرمتهای psd یا Tif یا cdr و یا jpg آماده سازی گردد. و ارسال فایل جهت چاپ نیز از طریق تلگرام امکان پذیر خواهد بود که البته کارشناسان سالنامه نیک بعد از دریافت فایل طراحی شده از شما، فایل را جهت چاپ و الصاق به سررسید مورد پردازش قرار می‌دهند. لذا رعایت نکات ذکر شده و طراحی بر اساس الگوی موجود بسیار مهم است.

سررسید اروپایی جلد نرم , شومیز
سررسید اروپایی جلد فنری
سررسید اروپایی  جلد کلاسوری
سالنامه قطع جیبی
سالنامه اختصاصی خشتی

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر لطفا روی آیکن زیر کلیک کنید!

سررسید اختصاصی 1402، طراحی و چاپ سررسید اختصاصی ، سررسید 1402، داخله سررسید 1402، درج لوگو روی سررسید، لت گلاسه سررسید ، سالنامه جلد شومیز,جلد نرم,جلد کلاسوری سالنامه 1402، سالنامه ماه در یک صفحه ، سالنامه روز شمار، لیست قیمت سالنامه 1402، ,سالنامه 2 روز در یک صفحه , سررسید اروپایی ,سالنامه جلد نرم سررسید هفته در یک صفحه سررسید هفته در دو صفحه

طراحی و چاپ سررسید اختصاصی
سالنامه نیک آژانس تبلیغاتی نیک 992144354135+ nikadsagency@gmail.com